Ekipi i Laçit ka kaluar në avantazh me anë të golit të Kirian Nuabezes ndaj Hapoel Beer Sheva.

Goli ka ardhur falë një inkursioni personal të sulmuesit laçian Redon Xhixha, i cili pasi ka kaluar disa lojtarë të ekipi izraelit dhe ka dhënë një asist fantastik  për amerikano-nigerianin që e shënoi një gol fantastik me finte.

Ky rezultat e dërgon ekipin kurbinas në turin e tretë, çka do të ishte historike për presidentin Laska.

Top Channel