Foto-lajm/ Pandemia, mbrojtja me qese. Si i ruhen covid lojtarët e Wolfsburgut

16/09/2020 19:23

Pamjet që sjellim tregojnë autobusët dhe lojtarët e Wolfsburgut.

Autobusët janë ndarë me qese për të veçuar shoferin nga pjesa e ekipit për shkak të pandemisë.

Kujtojmë se janë lojtarët e Kukësit ata që do të luajnë ndaj Wolfsburgut të enjten në “Air Albania Stadium”.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel