Kylie Jenner duket se nuk është e nevrikosur pse seriali Keeping Up With The Kardashians ka ndaluar transmetimin.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke ndarë imazhe nga përditshmëria, e rrethuar nga shoqëria

23-vjeçarja në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ka lënë pak vend për imagjinatë me pozat e reja.

Duke u munduar që të tregojë flokët e gjata dhe brune, në fokus janë vënë asetet e saj.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel