Eni Imami ish-mbrojtësi i Tiranës dhe Skënderbeut në gjysmën e fundit të sezonit të kaluar arrin marrëveshjen me Partizanin, për të qenë blerja e parë.

Edhe pse nuk është zyrtarizuar për shkak të merkatos së bllokuar, Imami është përforcimi i parë ‘i kuq’ që do të formalizojë marrëveshjen me të dalë vendimi i zhbllokimit të merkatos së Partizanit.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se ai, sapo i është bashkuar klubit kryeqytetas në Ohër ku po zhvillon fazën përgatitore nën drejtimin e Ilir Dajës.

Top Channel