Demi “shtang” fansat, publikon fotot e “nxehta” nga pushimet (FOTO)

10/08/2020 21:44

Si çdo vit, Ibizia ka qenë një nga destinacionet më të preferuara të VIP-ave.

Atje është dhe duke i shijuar pushimet modelja e famshme Demi Rose, ku jo pak herë ka mbajtur fansat “nën korrent” me fotot e saj. Së fundmi britanikja ka pozuar me bikini ku në pah ka nxjerrë dhe asetet bombastike.

Demi po që di të ngre dhe më shumë temperaturat këto ditë të nxehta të verës.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel