Kur dashuria nuk njeh moshë! Të rinjtë që u martuan me të moshuar

08/08/2020 21:06

Thuhet gjerësisht se dashuria nuk njeh moshë dhe në fakt fotot e mëposhtme e dëshmojnë diçka të tillë.

Këta partnerë kanë një diferencë të madhe moshe nga njëri-tjetri! Një rast i tillë është dhe mamaja e yllit brazilian Neymar, Nadine Goncalves, e cila është në një lidhje romantike me një djalë 22-vjeçar.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel