Nuk e ndal asgjë, këngëtarja e famshme super seksi me fustanin që për pak i zbuloi të pasmet (FOTO)

31/07/2020 14:18

Gjatë periudhës së karantinës Rihanna nuk ka bërë pushim, por ka punuar fort për linjën e saj “Fenty Skin”, e cila do të jetë në treg të premten.

E fituesja e nëntë herë e çmimit “Grammy” nuk la që distancimi social ta ndalonte atë që të festonte me shumë stil.

Të enjten ajo i shfaq e veshur me një fustan prej lëkure që i ekspozonte mjaft bukur trupin dhe që për pak nuk i zbulonte të pasmet.

32-vjeçarja dukej në super formë, ndërkohë kishte vendosur një make-up të thjeshtë ku kishte theksuar buzët me të kuqe.

FOTO GALERI
2/3

Top Channel