E shtrirë në divan vetëm me të brendshme, bashkëshortja e futbollistit të njohur “ndez” rrjetin (FOTO)

17/07/2020 18:51

Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe ajo private.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, gjithashtu publikon herë pas here edhe fotografi shumë seksi që bien në sy menjëherë.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar një fotografi ku shfaqet me të brendshme, duke ngacmuar kështu imagjinatën e fansave.

Menaxherja dhe bashkëshortja e futbollistit argjentinas shfaqet e shtrirë në një divan teksa shihet veshur vetëm me të brendshme.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel