Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar blogerja Alda Mehmetaj.

Teksa në studio po flitej mbi pushimet verore, Alda shprehu hapur dëshirën e saj që një fundjavë të dalë me mikeshat dhe të “harbohen”, ndonëse pak muaj më parë u bë nënë e një djali.

Kjo dëshirë sipas Aldës, buron nga fakti se ajo është vetëm 24 vjeçe.

Top Channel