Tirana përballet me Kukësin, tre përballjet që ‘ndezin’ kategorinë Superiore sonte

06/07/2020 09:40

Ditën e sotme do të luhet tre super ndeshje në kategorinë Superiore. Në orën 17:45 Bylisi do të presë skuadrën e Partizanit.

Ndërkohë në orën 17:45  në fushë do të zbresë ekipi i Tiranës ku do të përballet me Kukësin. Matematikisht skuadrës së Tiranës do i duhet një fitore me 3 gola ndaj Kukësit dhe në këtë mënyrë shpallet kampione.

Po kështu një tjetër përballje do të jetë në orën 20:45 ku do të ndeshet Teuta me Skënderbeun. Këto ndeshje mund t’i ndiqni në DigitAlb.

Top Channel