Si në përralla! Brenda festës magjike të ditëlindjes së yllit televiziv (FOTO)

30/06/2020 21:31

Khloe Kardashian ka festuar 36-vjetorin e lindjes me një super festë. Edhe pse në kohë pandemie, ylli i “Keeping Up with the Kardashians” nuk mund ta linte që dita e saj speciale të kalonte pa një festë plot magji.

Në profilin e saj në “Instagram”, Khloe ka ndarë me ndjekësit momentet magjike nga festa ku mbizotëronte ngjyra rozë. E duhet pranuar se pamjet duken si në përrallë.

Ajo që bie në sy ishte se për të gjithë të ftuarit ishin përgatitur maska për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, të cilat ishin me fytyrën e vajzës së ditëlindjes.

Të gjitha detajet ishin përgatitur me kujdes të veçantë dhe ambienti rrethohej nga tollumbace e trëndafila të panumërt.

FOTO GALERI
2/21

Top Channel