Vajzat e Vladimir Putin me bashkëshorten e parë/ Publikohen për herë të parë fotot ‘sekrete’

24/06/2020 16:46

Daily Mail ka publikuar fotografi të rralla, ku shihen  dy vajzat e Vladimir Putin nga  martesa e parë.

Fotografitë e realizuara në vitin 2000, tregojnë Marian dhe Katerinën në moshën e adoleshencës, kohë kur Putin sapo kishte marrë pushtetin.

Lideri rus, gjatë karrierës së tij ka folur shumë pak për familjen, duke i mbajtur ata larg nga vëmendja mediatike.

Fotot, raportohen se janë publikuar nga një ish përkrahës i afërt i Putin, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel