FOTO/ I hedh fishekzjarrin të pastrehut, i moshuari merr disa plagë

23/06/2020 21:05

Një i pastrehë 66-vjeçar, u sulmua me një fishekzjarr teksa ishte duke fjetur në një rrugë të Nju Jorkut. Raportohet se një burrë,  ka ndezur lëndën plasëse dhe e ka hedhur në drejtim të të moshuarit.

Si pasojë, batanija që i moshuari ishte mbuluar, përfshihet tërësish nga flakët. Mësohet se 66-vjeçari ka përfunduar me disa plagë të lehta në trup, ndërsa raportohet se gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme.

Nga krahu tjetër policia ka nisur një hetim mbi rastin dhe është vënë në ndjekje të agresorëve.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel