Lei Kraja nuk ka fat, ndërsa të motrës i ecën më shumë me djemtë…

02/06/2020 18:11

Të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin motrat Lei dhe Miriam Kraja.

Teksa Lei është një ndër figurat kryesore të “DigitAlb”, motra e saj, Miriam, prej vitesh jeton në SHBA dhe ndryshe nga e motra nuk njihet shumë nga publiku i gjerë shqiptar. Përsa i përket meshkujve, Miriam thotë se ka më sukses sesa motra.

“Unë kam më shumë fat me djemtë. Ndërsa Leit i bien raste më të vështira”, u shpreh ajo.

“Punojnë ndonjëherë këta njerëz?”/ Reagimi i motrës së Lei Krajës kur sheh njerëz në kafene

FOTO GALERI
1/16

Top Channel