“Punojnë ndonjëherë këta njerëz?”/ Reagimi i motrës së Lei Krajës kur sheh njerëz në kafene

02/06/2020 18:01

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuara motrat Lei dhe Miriam Kraja. Lei është moderatore e sportit në “SuperSport”, ndërsa Miriami jeton në SHBA.

Por kur kthehet në Shqipëri, i bën gjithmonë përshtypje se sa shumë njerëz qëndrojnë në kafe dhe me të drejtë ngre pyetjen, “punojnë ndonjëherë këta njerëz”?

“Unë për kafet erdha në Shqipëri. Miriami sheh kafet dhe thotë punojnë ndonjëherë këta njerëz. Jeta në Amerikë është më e kufizuar, punon më shumë. Nuk i ka pëlqyer jeta e shqiptarve”, thotë Lei.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel