Ish-e dashura e Malumës, tani partnerja e Neymar Jr: Kur më ftojnë në seks tresh…

07/04/2020 16:36

Natalia Barulich u bë tepër e famshme pas lidhjes me Malumën, e cila përfundoi për shkak se modelja 28 vjeçare e tradhëtoi atë me yllin e PSG, Neymar Jr, sipas thashethemeve.

Pas kësaj zhurme, bukuroshja kubano-kroate i ka “shokuar” sërish të gjithë.

Ylli i “Felices los 4” ka postuar një Instastory me një meme ku shkruhet “Kur të ftojnë në seks tresh dhe ti nuk je e sigurt çfarë duhet të bësh gjatë aktit”, shoqëruar me një fytyrë duke qarë, gjë që i la ndjekësit e saj të kuptojnë se Natalia është përballur vetë me një situatë të tillë.

Top Channel