“Nuk ka virus që na shkatërron”/ Mos e humbni! Fëmijët këndojnë kundër koronavirusit

28/03/2020 12:21

Një video e dy fëmijëve që këndojnë kundër koronavirusit po bën xhiron e rrjetit.

Gerdi dhe Arla të cilët janë motër e vëlla nga Durrësi dhe njëkohësisht nipi dhe mbesa e gazetares Kozeta Kurti ndërsa kanë përshtatur këngën e tyre nën tinguj e të famshmes “Mariachi” kanë rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

“Nuk ka virus që na shkatërron”, thotë ndër të tjera kënga e tyre.

Top Channel