“Hajdutja” e multimilionerit: Luksin e kam pasur gjithmonë pasion!

27/03/2020 21:22

Justyna Gradek u bë shumë e famshme pas lidhjes me multimilionerin Philipp Plein, të cilit “i vodhi” 30 mijë Euro vetëm për të bërë shopping në aeroport.

26 vjeçarja, tanimë është e martuar me një boksier polak, duket se po e shijon jetën megjithëse jo mes luksit aq të shfrenuar sa me dizenjuesin gjerman.

Por, sot përmes një postimi në Instagram, ku ka reklamuar një shisha elektrike, Justyna ka pranuan se gjithmonë ka e ka pasur pasion luksin.

“Gjithmonë e kam pasur pasion luksin dhe stlin prandaj jam gjithmonë në kërkim të gjërave të reja e moderne,” shkruan modelja seksi.

Top Channel