Foto/ Prifti: Ju kontrolloheni nga djalli, lesbiket e injorojnë duke u puthur

29/02/2020 00:53

Në fotot e publikuara shikohen se si lesbiket injorojnë urdhrin e një prifti të krishterë, teksa ky i fundit i thotë “të pendohen për mëkatet e tyre”, duke u puthur në buzë përpara syve të tij.

Pamjet u shkrepën gjatë Paradës “Krenarisë Gay” në Auckland, ishull në veri të Zelandës së Re. Ndërkohë që prifti shikon këtë paradë të turpshme sipas tij, dëgjohet teksa bërtet “Ju kontrolloheni nga djalli”.

Por parada injoroi gjatë gjithë kohës kërkesat dhe të bërtiturat e priftit. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
2/4

Top Channel