Efekti i koronavirusit? Spikerja italiane mbytet nga kolla në transmetim live!

29/02/2020 13:22

Një spikere e Tg5 në Itali u mbyt nga kolla gjatë edicionit të lajmeve, dhe kjo situatë nuk i ka shpëtuar kanalit social që suksesin e tij e mbështet pikërisht tek ironia, Trash Italiano, e postoi videon disa sekondëshe duke e shoqëruar me mesazhin: “ efekt i virusit”.

Kaq u desh që ajo të përhapej me shpëjtësi në internet. Si për ironi, spikerja në ato momente po informonte pikërisht mbi situatën që ka shkaktuar epidemia e koronavirusit, e cila e ka kthyer Italinë në vendin më të prekur të Europës.

 

View this post on Instagram

 

L’EFFETTO VIRUS ✈

A post shared by Trash Italiano (@trash_italiano) on

Top Channel