Foto/ A po xhelozon Melania?! Donald Trump puth të bijën Ivanka gjatë takimit të tyre në Indi

24/02/2020 22:34

Presidenti amerikan Donald Trump ka mirëpritur ftesën e bërë nga Kryeministri i Indisë Narendi Modi për të vizituar “vendin e multi-kulturave”. Ai shoqërohej nga bashkëshortja e tij, Zonja e Parë, Melania Trump.

Ndërkohë që vajza e tij, Ivanka Trump kishte mbërritur më parë në Indi dhe e priti çiftin në aeroportin ndërkombëtar, Vallabhbhai Patel në Ahmedabad

Ivanka shihet e veshur me një fustan të bardhë me mëngë të shkurtra të shoqëruara me disa lule të kuqe. 38 vjeçarja gjithmonë është vendosur në shënjestrën e kritikave nga përdoruesit e rrjeteve sociale, për shkak të veshjeve të saj të konsideruara si të papërshtatshme, por së fundmi e bija e Trump është shfaqur e mbuluar me shami dhe me veshje plotësisht brenda etikës profesionale, dhe në fotot e paraqitura nuk ka vendosur t’i shkëputet këtij trendi.

Ndërkaq paparazët kanë fiksuar momentin kur Ivanka dhe Shefi i Shtëpisë së Bardhë janë takuar duke i dhuruar një puthje njëri-tjetrit. Nuk mund të lëmë pa përmendur edhe Melanian, e cila kishte zgjedhur një ‘jumpsweet’ të bardhë me një shall të gjelbër rreth belit.Gjatë vizitës së tyre familja Trump nuk i kanë rezistuar tundimit për të vizituar “monumentin e dashurisë”, Taxh Mahal. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel