Shën Valentin/ Të rinjtë britanik shfrenojnë fantazinë

15/02/2020 11:11

Dita e Shën Valentinit ishte si çdo fundjavë e zakonshme për britanikët, alkool, trazira dhe lakuriqësi në rrugët e qyteteve.

Vajzat shikohen në rrugë me veshje ekstravagante ndërsa djemtë shtrihen në tokë pasi e kanë tepruar me alkoolin.

Ndërkohë nuk mungojnë edhe çiftet e dashuruara. Nga krahu tjetër ka dhe djem dhe vajza që “zhvishen” nga çdo kompleksitet dhe në pamundësi për të pasur një të dashur, kanë zgjedhur ta kalojnë nën shoqërinë e miqve dhe mikeshave të tyre ditën e të dashuruarve. Për më shumë shihni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel