Momente të frikshme, e reja fluturon në ajër me makinën e saj

15/02/2020 18:35

Pamje të frikshme janë regjistruar nga kamerat e sigurisë në “Long Beach” të Kalifornisë. 27-vjeçarja emri i të cilës nuk është bërë i ditur, po lëvizte me një shpejtësi tepër të madhe dhe për shkak të kësaj ajo ka fluturuar mbi një rreth rrotullim që ishte në rrugë, duke përfunduar më pas rreth 50 metra më larg.

Ngjarja e rëndë ka ndodhi rreth orës 2 të natës, ndërsa pasi ka marrë ndihmën mjekësore e reja është arrestuar. Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel