Foto nga STUHIA VRASESE/ Dy të vdekur në Britani, nga cikloni bombe me emrin Denis

15/02/2020 17:29

Erërat e forta deri në 120 kilometra në orë kanë goditur brigjet britanike dhe janë përgjegjëse për vrasjen e dy personave një prej të cilëve është adoleshent.

Trupi i tij është gjetur nga ekipet e shpëtimit në anë të detit, ndërsa një anëtar i anijes B Gas Margrethe, a 99-metra e gjate dhe me flamur maltez ka humbur mengjesin e së hënës afër brigjeve të Margate. Rreshjet e forta të shiut kanë shtuar rrezikun e përmbytjeve nga stuhia Denis e cila goditi menjëherë pasi mbi Britani kaloi stuhia Ciara. Ushtria britanike është nxjerrë në rrugë dhe po ndërton barrier për të ndalur përmbytjet

FOTO GALERI
1/29
Dallge te forta godasin brithet e Porthleven ne Cornwall

Top Channel