Përmbys Interi, Stefan de Vrij shënon galin e tretë kundër Milan

09/02/2020 22:23

Skuadra e Interit ka përmbysur rezultatin ndaj Milanit.

Shifrat në 3-2 për Interin i ka çuar Stefan de Vrij i cili shënoi golin e parë personal në këtë ndeshje.

Pjesa e dytë për “zikaltërit” ka filluar me shumë entuziazëm dhe me sulme të befasishme duke bërë që Milani të mos gjejë forcë të përgjigjet.

Top Channel