Zbuloni qytezën dikur plotësisht shqiptare e ku sot nuk ka më shqiptarë.

Ku ndodhet dhe si u zhdukën shqiptarët ? Fakte tronditëse… Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Top Channel