Tirana kërkon titullin/ Përballet sot me Vllazninë që synon kupat e Europës

07/02/2020 16:15

Sot në orën 18:00, në “Loro Boriçi” do të luhet klasikja e futbollit Shqiptar mes Vllaznisë dhe Tiranës.

Një përballje mes dy emrave të mëdhenj, që përherë ka dhuruar emocione.

Klodian Zhivani dha detajet.

Top Channel