Winifer María Fernández Pérez, Volejbolliste domenikane, shenja e Bricjapit. 25 vjeç

Cili është sporti më i mirë me të cilin duhet të merreni. Sygjerimi është bërë nisur nga rezultatet që kanë dhënë ndër vite sportistët e ndryshëm nisur nga shenja e tyre e horoskopit.

Na ndiqni në foto për të mësuar më shumë për sportin e duhur të shenjës suaj.

FOTO GALERI
1/12
Dashi i papjekur! Shenja më impulsive e horoskopit, Dashi, është aq impulsiv sa që nuk arrin të bëj asgjë pa e menduar njëherë mirë. Nëse ai vendos diçka do ta bëjë edhe sikur më vonë do të pendohet. Adoleshentët e kësaj shenje janë gjithmonë të shqetësuar, kapriçozë dhe kërkojnë të shtrojnë autoritet të madh. kërkojnë që të fitojnë me çdo kush kur bëhet fjala për konkurrencë. Mëkati më i preferuar që kanë është zemërimi.

Top Channel