Eni Imami gjen menjëherë skuadër, arrin akordin me…

07/01/2020 22:36

Eni Imami gjen menjëherë skuadër pas largimit nga Tirana. Mbrojtësi 27-vjeçar ka arritur akordin me Skënderbeun dhe në orët e ardhshme do të bashkohet me skuadrën e drejtuar nga Ilir Daja.

Pasditen e kësaj të marte, Eni Imami ka patur një takim me presidentin e Skënderbeut dhe ka arritur akordin financiar për një kontratë për 1 vit e gjysmë.

Për Imamin interesoheshin edhe Laçi e Bylis.

Ai është një lojtar polivalent pasi mund të luajë si mbrojtës qëndre, mbrojtës krahu por edhe si mesfushor.

Top Channel