19 vjeçarja: Më përdhunuan 12 persona. Zbulohet e vërteta e hidhur dhe episodi i videos intime

30/12/2019 18:42

Një adoleshente britanike që pretendoi se ishte dhunuar nga një bandë prej 12 burrash izraelitë është shpallur fajtor për mashtrim.

19-vjeçarja ishte bindur nga gjykata në Qipro që të tregonte historinë e vërtetë që ishte ndryshe.

Një gjykatëse zbuloi se ajo kishte gënjyer për hakmarrje për faktin se ishte filmuar duke bërë seks me një burrë që kishte takuar në hotelin e saj.

Vajza të cilës nuk ishte bërë i ditur emri është dënuar me 1450 pound gjobë dhe një vit burg

Dënimi është shtyrë deri më 7 janar dhe ekipi i saj mbrojtës thotë se ata planifikojnë të apelojnë.

Ndërsa doli nga gjykata, vajza  kishte mbuluar fytyrën teksa shoqërohej nga mamaja e saj.

/A.Pali/

FOTO GALERI
1/14

Top Channel