Dy djem, 21 dhe 23 vjeç, janë arrestuar nga policia për shpërndarje droge.

Të rinjtë britanikë, Tomi Li Xhonsi dhe Kejn Ingram, janë kapur nga policia për shkak të fotove që kanë bërë në celular, në të cilat shfaqen të armatosur e me shumë para nëpër duar.

Të rinjtë ishin fotografuar edhe nga kamerat e sigurisë duke u përplasur me një grup rival për çështje territori në të cilin shpërndanin drogë, në Uorsestër të Britanisë së Madhe.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel