2019 ka qenë një vit fantastik dashurie në Hollywood, e akoma më i mirë për dasma.

Duke filluar nga Justin Bieber deri te Heidi Klum, shumë personazhe të njohur lidhën kurorë me partnerin e tyre. Një pjesë e VIP-ave zgjodhën ceremonie të vogla martesore, e disa të tjerë më madhështore.

Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa nga dasmat më të bujshme të 2019-ës të yjeve të famshëm:

FOTO GALERI
1/14
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, në Kaliforni

Top Channel