Një 40-vjeçar ka humbur jetën në Pogradec, pasi është rrëzuar nga kabina elektrike ku po punonte.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pogradec
Informacion paraprak.

Më datë 31.10.2019, në lagjen nr.5, Pogradec, shtetasi P.M, rreth 40 vjeç, banues në Tiranë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga një kabinë elekrike, ku ka qenë duke punuar dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel