Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë tek Ura e Prekalit në Tale.

Është përplasur një automjet me një motorr dhe si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i motorrit. Viktima është Tomë Deda 55 vjeç, banues në Grykë Lumi,Lezhë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel