105 kg kokainë janë sekuestruar nga policia greke, ndërsa për këtë ka arrestuar dy shtetas shqiptarë dhe një kroat.

Autoritetet greke përveç kokainës sekuestruan edhe 600 mijë euro.

Sasia e lëndës narkotike u gjet e fshehur në një enë brenda një banese në Athinë. Mediat greke kanë publikuar pamjet teksa gjejnë drogën brenda banesës.

Top Channel