Armina Mevlani është komentuar gjithmonë për ndërhyrjet e saj estetike. Këto akuza ajo i ka hedhur poshtë duke postuar foto të ndryshme nga jeta e saj.

Këto foto vërtetojnë se blogeria që kur ka qenë adoleshente dhe deri më sot nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike dhe se vazhdon të gëzojë bukurinë e saj natyrale.

Së fundmi, Armina ka bërë një deklaratë të papritur në rrjetin e saj social “Instagram”.

“Më vjen keq t’iu zhgënjej djema! Kjo jam unë, e mbushur plot me lip fillers dhe botoks!“, shkruan blogeria në postimin e saj në Instastory.

Me siguri kjo është thjesht një ironi e Arminës ndaj thashethemeve që thuhen për të.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel