Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Milot-Rrëshen, ku dy automjete janë përplasur dhe si pasojë drejtuesit e mjeteve janë plagosur.

Drejtuesit e dy mjeteve janë dërguar menjëherë për në spitalin e Kurbinit, për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Një mercedez me targa të Kosovës ka goditur pjesën e pasme të një Hyndai, me targa AA 0871 VI.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon mbi zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Top Channel