Major League Baseball ka ndaluar përfundimisht dy modele të marrin pjesë në seritë botërorë të bejzbollit, për shkak se thyen rregullat dhe dolën nudo para kamerave!

Julia Rose dhe Lauren Summer ishin pjesë e ndeshjes të së dielës, që zhvillohej mes Houston Astros dhe Washington Nationals. Gjatë zhvillimit të ndeshjes ato kthehen nga kamerat dhe nxjerrin topples gjoksin e tyre.

Ky moment u kap nga kamerat dhe “çmendi” rrjetin, ku modelet pak pasi morën letrën e “dëbimit përfundimisht” e postuan në rrjetet sociale.

FOTO GALERI
1/22

Top Channel