Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një video në “Facebook”, nga fjala e kreut të shtetit amerikan Donald Trump, ku ky i fundit konfirmoi ndarjen nga jeta të liderit të ISIS, Abu Al Bagdad.

Ikja në ferr e Al-Baghdadi është një lajm shumë i mirë për njerëzimin, për një botë në paqe dhe më të sigurtë! Mbështes plotësisht deklaratën e Presidentit Trump!”, shkruan Meta.

Postimi i Metës

Ikja në ferr e Al-Baghdadi është një lajm shumë i mirë për njerëzimin, për një botë në paqe dhe më të sigurtë! Mbështes plotësisht deklaratën e Presidentit Trump! Krenar që Shqipëria është pjesë e koalicionit botëror në luftën kundër terrorizmit!

Top Channel