2 persona të shpallur në kërkim kanë rënë në pranga nga policia e Fierit.

Të arrestuarit janë 51-vjeçari F.K., banues në Fier i dënuar për kallëzim të rremë përpara oficerëve të policisë gjyqësore dhe 57-vjeçari B.Gj., banues në Fier; i dënuar me katër muaj burg për dhunë në familje.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprime të mëtejshme.

Top Channel