Partizani dhe Skënderbeu po luajnë ndeshjen e fundit të fazës së parë në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Të kuqtë kanë kaluar në avantazh që në minutën e tretë me anë të Belicës, teksa në minutën e 19 Bruno Telushi dyfishoi rezultatin.

Momentalisht po luhet minuta e 30-të.

Në rast fitoreje “demat” ngjiten në vendin e parë.

Top Channel