14 të piketuarit e SHBA/ Babaramo në Open: 11 të tjerët janë familjarët e zyrtarëve

24/10/2019 22:05

Analisti Ilir Babaramo tha në Open se 11 të tjerë që SHBA ka përcaktuar për të mos shkelur në territorin e saj janë familjarët e Adriatik Llallës, Vangjush Dakos dhe Tom Doshit.

“Gjatë publicitetit fola në telefon me zëdhënësin e ambasadës dhe më tha se 11 të tjerët janë familjarë të 3 zyrtarëve”, tha Babaramo.

Top Channel