Një 70 vjeçare dyshohet të jetë vetëhedhur nga ballkoni i shtëpisë në Selenicë të Vlorës, bën me dije policia.

Akoma nuk dihen shkaqet që çuan të moshuarën të marrë këtë vendim.

Ai ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Vlorë

Informacion paraprak

Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj (kati II) 70 vjeçaria S.N, e cila u dërgua në Spitalin Rajonal në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Top Channel