Nga një idhull i padiskutueshëm në qendër të kritikave. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinën e revistës GQ Middle East me topmodelen bukuroshe braziliane Alessandra Ambrosio, por një foto mund t’i kushtojnë shtrenjtë.

Ka mjaftuar një shkrepje që në drejtim të Salah të vërshojnë një lumë kritikash dhe polemikash nga sekti mysliman dhe ai konservator. Fotoja e Salah i përqafuar me modelen braziliane është cilësuar si diçka e turpshme dhe si një fyerje publike.

FOTO GALERI
2/12

Top Channel