Ka vetëm pak ditë pasi ajo bëri publike ndarjen nga i dashuri i saj, DJ Chris Martinez, një ndarje që mesa duket nuk ka ndikuar aspak tek Demi!

Ajo shfaqet duke pozuar si çdo herë, joshëse dhe e papërballueshme, në një set fotografi, të shkrepur në Las Vegas.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel