Portugalia ka mposhtur me rezultatin 3-0 Luksemburgun dhe është ngjitur në kuotën e 11 pikëve pas pesë ndeshjeve të luajtura.

Cristiano Ronaldo ka realizuar një super gol me ‘parabol’.

Në vendin e parë ndodhet Ukraina me 16 pikë ndërsa në vend të tretë Serbia me shtatë pikë.

 

 

Top Channel