Një nënë ka postuar fotot e tmerrshme të djalit të saj, që të ndihmojë të tjerët të mos bien në të njëjtin kurth.

Ajo e quan “fytyra e heroinës dhe amfetaminës”. Fotoja e dytë është bërë shtatë muaj nga e para, kohë të cilën djali i saj e kaloi nën varësinë e drogës.

Ajo i ka postuar të dyja fotot teksa është në kërkim të të birit, të quajtur Cody Bishop, i cili është zhdukur në zonën e Las Vegasit prej disa javësh.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel