Pas humbjes së kombëtaresnë Turqi, Presidenti Ilir Meta shkruan se ekipi kuqezi shkëlqeu sot gjithsesi/

“Pavarësisht një goli shtrembaluq, kuqezinjtë shkëlqyen sot për karakterin që treguan dhe shpirtin e ekipit. Mirënjohje dhe Forca për të ardhmen!”, shkruan Meta.

Top Channel