Kombëtarja ka zhvilluar edhe stërvitjen e fundit në stadiumin e Fenerbahçes, pak para takimit me Turqinë në ndeshjen e cila vlen për eliminatorer Euro 2020.

Djemtë kanë vetëm një qëllim në këtë sfidë dhe është fitorja.

Kjo është edhe mundësia e vetme për ne që të mbetemi në garë, për tu kualifikuar për Euro 2020.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel