Feçe në pishinë, 2-vjeçarja ndërron jetë fill pas pushimeve në resortin turk

08/10/2019 18:49

Vetëm pak javë më parë, një vogëlushe 2-vjeçare ndërroi jetë pasi në një hotel “të pështirë” me katër yje, u panë të notonin feçe mbi pishinë.

E ndjera Allie Birchall u infektua me E.Coli gjatë qëndrimit në një resort luksoz në Turqi. Me t’u kthyer në Britani, familjarët nxituan ta dërgonin të voglën në spital, ku mësuan lajmin e tmerrshëm.

Allie vdiq më 3 gusht – vetëm tre javë para ditëlindjes së saj të tretë dhe më pak se dy javë pasi u kthye në shtëpi nga pushimet fatale në resort.

FOTO GALERI
1/2

Top Channel